pomoc ukrainie

kejterski patrol

- wsparcie opiekunów psów właścicielskich

Jako fundacja pomagamy zwierzętom bezdomnym, skrzywdzonym i porzuconym. Jednak od początku działalności otrzymujemy również zgłoszenia od osób prywatnych, których psy lub psy osób z ich otoczenia są w wielkiej potrzebie.

projekt obowiazuje tylko na terenie poznania +10km

Zdajemy sobie sprawę, że jeśli ktoś decyduje się na psa powinien mieć zasoby finansowe do tego, aby go utrzymać i zapewnić mu odpowiednie leczenie, natomiast skala bezdomności psów w Polsce jest tak duża, że psiaków potrzebujących domów jest więcej niż osób które są w stanie zapewnić psom najlepsze warunki - stąd też łatwość w adopcji lub przygarnięciu psa. Kolejną kwestią są sytuacje losowe, które tak naprawdę mogą spotkać każdego z nas.

Koszty opieki weterynaryjnej, konsultacji behawioralnych, czy też zakup dobrej jakościowo karmy to często kwoty liczone w setkach, a nawet tysiącach złotych. Docieramy do osób, które nie widzą świata poza swoimi psami, ale ciężko im zadbać o prawidłową opiekę, gdy nie starcza na ciepły posiłek, rachunki i leki dla domowników... Gdy w podbramkowej sytuacji liczy się każdy grosz by utrzymać rodzinę, często alternatywą jest oddanie psa do schroniska...

Pomagamy w utrzymaniu ukochanego psa przy boku opiekuna, którego nie stać na dalsze życie z psim przyjacielem.

Zebrane środki będą przeznaczone na koszty weterynaryjne: leczenia, szczepienia, odrobaczanie, kastrację i sterylizację, zakup dobrej karmy oraz niezbędnych artykułów dla psów właścicielskich w mieście Poznań (+10km).

potrzebujesz wsparcia w leczeniu Twojego psa?
a może znasz osobę której brak środków na dobrą karmę?

Wypełnij naszą ankietę, zgłoś opiekuna w potrzebie.

ankieta zgłoszeniowa

Psie sprawy
Edukujemy i pomagamy

ul. Strzelecka 29A / 39
61-846 Poznań, Polska
KRS: 0000882456

wesprzyj nas

Santander Bank
02 1090 1737 0000 0001 4769 8875
closearrow-circle-o-downellipsis-v linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram