pomoc ukrainie

kejterski patrol

dla zwierząt z ukrainy

W związku z atakiem Rosji na Ukrainę uruchomiliśmy Kejterski Patrol – pomoc dla psów z Ukrainy, którego głównym sponsorem został portal ratujemyzwierzaki.pl.
Pomagamy opiekunom psów właścicielskich, którzy przyjeżdżają do Poznania i okolic. Nie chcemy , by musieli skazywać ukochanego członka rodziny na pozostawienie go na Ukrainie, a tym samym na ból, cierpienie i śmierć. 

główny sponsor

Poznańska społeczność już nie raz udowodniła, że razem możemy wiele. Nie wyobrażamy sobie, by siedzieć bezczynnie i się zamartwiać, gdy za sąsiednią granicą dzieją się tak potworne rzeczy. Jesteśmy Fundacją pomagającą zwierzętom i ich opiekunom i zamierzamy kontynuować naszą misję wspierając również opiekunów psów właścicielskich z Ukrainy w tym właśnie najgorszym czasie.

Dzięki wsparciu ratujemyzwierzaki.pl

opłacamy pobyt w klinice, diagnostykę i leczenie zwierząt właścicielskich

Systematycznie odwiedzamy punkty recepcyjne i noclegowe. Organizujemy Patrole Weterynaryjne oraz dostarczamy karmę, transprtery, adresatki oraz sprzęty spacerowe dla psów, kotów i gryzoni.

dziękujemy!

Psie sprawy
Edukujemy i pomagamy

ul. Strzelecka 29A / 39
61-846 Poznań, Polska
KRS: 0000882456

wesprzyj nas

Santander Bank
02 1090 1737 0000 0001 4769 8875
closearrow-circle-o-downellipsis-v linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram