pomoc ukrainie

Poznańska sieć domów tymczasowych

Dołącz do #TEAMKEJTERSI

Mamy jeden cel...

...stworzyć sieć zaufanych domów tymczasowych, które dadzą ciepło i bezpieczeństwo psom, które nie mają szansy na adopcję w schroniskach lub żyją w złych warunkach i wymagają interwencyjnego odbioru od dotychczasowych "opiekunów".  Nieustannie poszerzamy bazę osób i miejsc, gotowych do wspólnych działań mających na celu polepszenie jakości życia dziesiątek zwierząt.... brakuje nam tylko jednego - środków finansowych.

Domy tymczasowe współpracujące w ramach projektu mają za zadanie przygotowanie psa do adopcji. Tymczasowi opiekunowie pomagają psom odzyskać wiarę w człowieka, zapomnieć o traumach i złych doświadczeniach z przeszłości. Uczą życia w mieście, socjalizują. Dbają o wysoki komfort życia czworonoga, pomagają dojść do zdrowia psom chorym i zaniedbanym. 

Opiekunowie tymczasowi biorą na swoje barki zrozumienie psa i jego problemów

Niestety - wiele osób boi się adopcji psów bezpośrednio ze schronisk lub interwencji. Inni, mają dobre intencje, lecz brak im wiedzy i umiejętności, by żyć z psem po przejściach. Opiekunowie tymczasowi podejmują pracę od podstaw, by pomóc psom, które mają najmniejsze szanse znaleźć kochające domy stałe na resztę życia.

wesprzyj zbiórkę projektu

Jeśli chciałbyś wesprzeć projekt stałą darowizną, zorganizować zbiórkę lub wydarzenie charytatywne - wszystkie informacje o formach pomocy, znajdziesz w zakładce 'Pomagam'.
Masz inny pomysł? Zapraszamy do kontaktu.

dołącz do

i zostań domem tymczasowym

Szukamy osób chętnych do tymczasowej opieki nad psami w potrzebie w swoim domu.

Domy tymczasowe współpracujące z nami w ramach projektu mają za zadanie zapewnienie psu opieki i schronienia, ale też przygotowanie psa do adopcji. Tymczasowi opiekunowie pomagają psom odzyskać wiarę w człowieka, zapomnieć o traumach i złych doświadczeniach z przeszłości. Uczą życia w mieście, socjalizują. Dbają o wysoki komfort życia czworonoga, pomagają dojść do zdrowia psom chorym i zaniedbanym.

Opiekunowie tymczasowi nie ponoszą żadnych kosztów związanych z opieką nad psem. Zapewniamy wsparcie behawiorysty przez cały okres pobytu psa w domu wolontariusza, pokrywamy koszty leczenia oraz dbamy o wyżywienie psa i bezpieczne akcesoria spacerowe.

aplikuj

Psie sprawy
Edukujemy i pomagamy

ul. Strzelecka 29A / 39
61-846 Poznań, Polska
KRS: 0000882456

wesprzyj nas

Santander Bank
02 1090 1737 0000 0001 4769 8875
closearrow-circle-o-downellipsis-v linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram