pomoc ukrainie

20 gru 2021

Psia Paczka

Jak na grudzień przystało zrobiliśmy wspólnie bardzo dużo dobra. Psia Paczka zagości w naszym rocznym harmonogramie na kolejne lata. Projekt ważny, emocjonujący, potrzebny.

Pomagając na co dzień psom jesteśmy uważni też na potrzeby ludzi.  Wiemy, że nic nie jest czarne, ani białe. Towarzyszy nam w życiu cała paleta kolorów. Chcemy pomagać kompleksowo, mieć otwarte oczy i serca. Docierać z pomocą tam, gdzie jest to potrzebne.

Podczas finału Psiej Paczki poznaliśmy wspaniałe rodziny. Waleczne kobiety, wrażliwych i troskliwych mężczyzn, cudowne i mądre dzieci oraz psy. Psy, które nie są tylko zwierzętami, towarzyszami. Są prawdziwymi przyjaciółmi. Na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie. Psia Paczka to piękna historia o niekończącej się międzygatunkowej miłości! Chcemy to robić dalej, będziemy to robić cały rok. 

Miniona niedziela nauczyła nas wiele - by doceniać to co mamy i cieszyć się z małych rzeczy. 

Podczas finału Psiej Paczki 10 rodzin w kryzysie materialnym z Miasta Poznań otrzymało paczki niespodzianki o wartości ok 500zł (nie 150zł jak zakładałyśmy) dla psów, które przebywają pod ich opieką. 

Raz jeszcze ogromnie dziękujemy wszystkim darczyńcom, wolontariuszom oraz partnerom projektu: Dzika Fota, Addvena - karma ultrapremium dla psów i kotów, Aggie Studio, Kennelove.

#teamKEJTERSI❤️ razem możemy wszystko!

Psie sprawy
Edukujemy i pomagamy

ul. Strzelecka 29A / 39
61-846 Poznań, Polska
KRS: 0000882456

wesprzyj nas

Santander Bank
02 1090 1737 0000 0001 4769 8875
closearrow-circle-o-downellipsis-v linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram