pomoc ukrainie

01 lut 2022

Serduszka dla Staruszka

14 lutego przypada Światowy Dzień Zakochanych. Z tej okazji organizujemy po raz kolejny akcję pod hasłem #serduszkadlastaruszka. Zachęcamy do adopcji psich seniorów oraz edukacji w zakresie odpowiedniej opieki nad psem starszym.

Pragniemy zwrócić uwagę na psiaki w wieku emerytalnym, głównie te, które późne lata życia spędzają w zimnych, schroniskowych boksach. Akcja pod hasłem #serduszkadlastaruszka ma na celu zachęcenie do adopcji psiego seniora oraz pogłębienie wiedzy lokalnej społeczności na temat życia ze starszym psem.

Miesiąc dla seniora, a tym samym akcja „Serduszka dla staruszka” rozpocznie się we wtorek 1 lutego i potrwa do 28 lutego.

W czasie trwania wydarzenia planujemy zaangażować mieszkańców Poznania w pomoc bezdomnym seniorkom poprzez:

1 Promocję i wspólne poszukiwania nowych domów dla psów w wieku podeszłym przebywających w schroniskach i fundacjach w Poznaniu i najbliższych okolicach.

2. Pogłębianie swojej wiedzy na temat prawidłowej opieki nad psem, profilaktyki weterynaryjnej i szeroko pojętej psiej geriatrii poprzez posty edukacyjne na kanałach SM Fundacji Kejtersi oraz udział w webinarze charytatywnym z psim behawiorystą.

3. Zakup walentynkowej kartki charytatywnej autorstwa Słowa i Bazgry, z której całkowity dochód wesprze utrzymanie psów przebywających pod opieką Fundacji Kejtersi. Kartki nabyć będzie można w czasie trwania akcji w kilkudziesięciu lokalizacjach w Poznaniu (cukiernie, sklepy, gabinety weterynaryjne). Akcja pod hasłem #serduszkadlastaruszka to nadzieja dla tych starszych, słabszych, omijanych, czasami bez szans na ciepły, kochający dom. To one potrzebują naszej uwagi, by trafić na swojego człowieka.

Psie sprawy
Edukujemy i pomagamy

ul. Strzelecka 29A / 39
61-846 Poznań, Polska
KRS: 0000882456

wesprzyj nas

Santander Bank
02 1090 1737 0000 0001 4769 8875
closearrow-circle-o-downellipsis-v linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram